Beautiful art thou O Babylon and desirable for thou hast given thyself to everything that liveth and thy weakness hath subdued their strength. For in that union thou didst understand. Therefore art thou called Understanding, O Babylon, Lady of the Night


  Бенгање

  Share
  Achad44
  Achad44

  Број на мислења : 71
  Join date : 2009-02-04
  Местолокација : kavadarci

  Бенгање

  Пишување  Achad44 on Пет Фед 06, 2009 7:11 am

  Што мислите за тоа што малите деца се бенгаат на метаље ?
  Јас мислам нешто , ама сакам да прочитам ви шо мислите за тоа.
  Morbid
  Morbid

  Број на мислења : 67
  Join date : 2009-02-04

  Re: Бенгање

  Пишување  Morbid on Пет Фед 06, 2009 3:48 pm

  абе бенгањево кај мене проаѓа некако ама не го сфакам шуткањето.
  Пробав еднаш бенгање, чувството е убаво особено ако ти се погодила музиката ама после тоа три дена ме болеше вратот.И више не се осмелувам scratch
  Бегемонт
  Бегемонт

  Број на мислења : 91
  Join date : 2009-02-04
  Местолокација : Кавадарци

  Re: Бенгање

  Пишување  Бегемонт on Саб Фед 07, 2009 2:59 am

  Епа вежбај бенгање... Иначе заш да не малите деца , тоа е кржење на ограничувањето.
  Achad44
  Achad44

  Број на мислења : 71
  Join date : 2009-02-04
  Местолокација : kavadarci

  Re: Бенгање

  Пишување  Achad44 on Нед Фед 08, 2009 5:23 am

  кој сака бенгање нека се јаве кајмене и ојме кај мна у негтино на една бенга
  Pокси
  Pокси

  Број на мислења : 7
  Join date : 2009-04-26

  Re: Бенгање

  Пишување  Pокси on Вто Апр 28, 2009 7:00 am

  бла еднаш иам бенгано пошо беше добар бендот али глупо е ногу, немојш да ја слушаш музиката ко шо требит и + вратот ќе те болит
  Мамојебач
  Мамојебач
  Admin

  Број на мислења : 64
  Join date : 2009-02-04

  Re: Бенгање

  Пишување  Мамојебач on Вто Апр 28, 2009 11:18 am

  ке набиеш кондицијаSmile иначе е баш за тоа оти не се слуша убо музика на музика за бенгање нема многу шо да се чуе
  Мамојебач
  Мамојебач
  Admin

  Број на мислења : 64
  Join date : 2009-02-04

  Re: Бенгање

  Пишување  Мамојебач on Вто Апр 28, 2009 3:05 pm

  Мамојебач напиша:ке набиеш кондицијаSmile иначе е баш за тоа оти не се слуша убо музика на музика за бенгање нема многу шо да се чуе

  не ми требит кондиција пошо не пробвам пак да бенгам.. а 3а му3иката во право си

  п.с. рокси овде, ме мр3еше да го одјавам мамојебачов
  Бегемонт
  Бегемонт

  Број на мислења : 91
  Join date : 2009-02-04
  Местолокација : Кавадарци

  Re: Бенгање

  Пишување  Бегемонт on Сре Апр 29, 2009 3:46 am

  БЕнг бенг ,максвил силвер хамер ...

  Sponsored content

  Re: Бенгање

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Вто Мар 26, 2019 1:05 am