Beautiful art thou O Babylon and desirable for thou hast given thyself to everything that liveth and thy weakness hath subdued their strength. For in that union thou didst understand. Therefore art thou called Understanding, O Babylon, Lady of the Night


  шутки

  Share
  Morbid
  Morbid

  Број на мислења : 67
  Join date : 2009-02-04

  шутки

  Пишување  Morbid on Пет Фед 06, 2009 3:53 pm

  сте влегле некогаш во шутка?
  чувства,импресии...
  зошто да, зошто не?
  Achad44
  Achad44

  Број на мислења : 71
  Join date : 2009-02-04
  Местолокација : kavadarci

  Re: шутки

  Пишување  Achad44 on Саб Фед 07, 2009 8:06 am

  па см влегов повекепати во шутка
  чуството е малку ладничко , и зошто да не се влезе и другпат , има гардероба ципели итд.
  Pокси
  Pокси

  Број на мислења : 7
  Join date : 2009-04-26

  Re: шутки

  Пишување  Pокси on Вто Апр 28, 2009 6:58 am

  Најјако е да влезиш во шутка на кун крај на свирката пошо скоро сите се или пијани или уморни.... и така ако си женско немат мн да настрадаш, а ак си машко ќе ги скршиш (иако е малце пи*карски то).
  Еднаш иам влезено во шутка на третата вечер Оди вежбај годинава и ногу беше јако.

  Sponsored content

  Re: шутки

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Вто Мар 26, 2019 1:06 am