Beautiful art thou O Babylon and desirable for thou hast given thyself to everything that liveth and thy weakness hath subdued their strength. For in that union thou didst understand. Therefore art thou called Understanding, O Babylon, Lady of the Night


  Севишниот и компанија

  Share
  Morbid
  Morbid

  Број на мислења : 67
  Join date : 2009-02-04

  Севишниот и компанија

  Пишување  Morbid on Пет Фед 06, 2009 4:41 pm

  што работат по цел ден суштествава?
  Кој ги плака?
  Бегемонт
  Бегемонт

  Број на мислења : 91
  Join date : 2009-02-04
  Местолокација : Кавадарци

  Re: Севишниот и компанија

  Пишување  Бегемонт on Саб Фед 07, 2009 4:13 am

  За кој суштества се прави муабет?
  Morbid
  Morbid

  Број на мислења : 67
  Join date : 2009-02-04

  Re: Севишниот и компанија

  Пишување  Morbid on Саб Фед 07, 2009 6:29 am

  севишниот и компанија

  ај да не речам господот што им е на христијаните
  Бегемонт
  Бегемонт

  Број на мислења : 91
  Join date : 2009-02-04
  Местолокација : Кавадарци

  Re: Севишниот и компанија

  Пишување  Бегемонт on Саб Фед 07, 2009 6:46 am

  Рисјанскиот Бог умре од сомилост... Бог да о прости
  Achad44
  Achad44

  Број на мислења : 71
  Join date : 2009-02-04
  Местолокација : kavadarci

  Re: Севишниот и компанија

  Пишување  Achad44 on Вто Фед 10, 2009 8:30 am

  lol!

  Sponsored content

  Re: Севишниот и компанија

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Вто Мар 26, 2019 1:08 am