Beautiful art thou O Babylon and desirable for thou hast given thyself to everything that liveth and thy weakness hath subdued their strength. For in that union thou didst understand. Therefore art thou called Understanding, O Babylon, Lady of the Night


  Прашања

  Share
  Мамојебач
  Мамојебач
  Admin

  Број на мислења : 64
  Join date : 2009-02-04

  Прашања

  Пишување  Мамојебач on Нед Фед 08, 2009 10:27 am

  овде се шо ве интересира во врска со форумов и сите ваши проблеми
  Бегемонт
  Бегемонт

  Број на мислења : 91
  Join date : 2009-02-04
  Местолокација : Кавадарци

  Re: Прашања

  Пишување  Бегемонт on Нед Фед 08, 2009 10:28 am

  Јас имам проблем со простата на кој шалтер треба да се обратам?
  Бегемонт
  Бегемонт

  Број на мислења : 91
  Join date : 2009-02-04
  Местолокација : Кавадарци

  Re: Прашања

  Пишување  Бегемонт on Нед Фед 08, 2009 11:28 am

  Па не била толку бажна темава Surprised
  Achad44
  Achad44

  Број на мислења : 71
  Join date : 2009-02-04
  Местолокација : kavadarci

  Re: Прашања

  Пишување  Achad44 on Нед Фед 08, 2009 3:19 pm

  на трети шалтер
  Achad44
  Achad44

  Број на мислења : 71
  Join date : 2009-02-04
  Местолокација : kavadarci

  Re: Прашања

  Пишување  Achad44 on Вто Фед 10, 2009 1:06 pm

  се извинуам ја не су од туа , па занјте ли каде е најпогодното место за самоубииство ... онака.. ?
  Morbid
  Morbid

  Број на мислења : 67
  Join date : 2009-02-04

  Re: Прашања

  Пишување  Morbid on Вто Фед 10, 2009 1:09 pm

  камени мост
  Achad44
  Achad44

  Број на мислења : 71
  Join date : 2009-02-04
  Местолокација : kavadarci

  Re: Прашања

  Пишување  Achad44 on Вто Фед 10, 2009 3:20 pm

  кај се наоѓа тоа , да ми објасниш онака подетаљно ако може

  Sponsored content

  Re: Прашања

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Вто Мар 26, 2019 1:09 am