Beautiful art thou O Babylon and desirable for thou hast given thyself to everything that liveth and thy weakness hath subdued their strength. For in that union thou didst understand. Therefore art thou called Understanding, O Babylon, Lady of the Night


  Претставете се

  Share
  Мамојебач
  Мамојебач
  Admin

  Број на мислења : 64
  Join date : 2009-02-04

  Претставете се

  Пишување  Мамојебач on Нед Фед 08, 2009 10:48 am

  ајде баша кратка биографија
  Мамојебач
  Мамојебач
  Admin

  Број на мислења : 64
  Join date : 2009-02-04

  Re: Претставете се

  Пишување  Мамојебач on Нед Фед 08, 2009 2:07 pm

  Ја су Иљо од кавадарци слушам многу роци, ногу сакам пиво и јорк цигари и имам 2-3 црни мајци ама у иднина мислам да имам повеке и многу сакам да зиркам под здолништето на светот (ко шо вика Проф. Љубиша)


  Последната промена е направена од Коровјов на Нед Фед 08, 2009 3:08 pm. Мислењето е променето 1 пати
  Morbid
  Morbid

  Број на мислења : 67
  Join date : 2009-02-04

  Re: Претставете се

  Пишување  Morbid on Нед Фед 08, 2009 3:07 pm

  ја сум морбид од скопље
  Бегемонт
  Бегемонт

  Број на мислења : 91
  Join date : 2009-02-04
  Местолокација : Кавадарци

  Re: Претставете се

  Пишување  Бегемонт on Нед Фед 08, 2009 3:32 pm

  Јас сум Фридрих Ниче
  Achad44
  Achad44

  Број на мислења : 71
  Join date : 2009-02-04
  Местолокација : kavadarci

  Re: Претставете се

  Пишување  Achad44 on Пон Фед 09, 2009 9:14 am

  Hi I'm Ѓота from тука од под јаворот and I love fashion TV ,и ја су најбоље табелар у маало , и така на сите му играм на пари и се збогатувам и мозам да си доволам да си купам нови патиќи.Иначе ја онака по професија су свашта у слободното време незнам шо праам.
  Bohnam
  Bohnam

  Број на мислења : 3
  Join date : 2009-02-10
  Age : 24

  Re: Претставете се

  Пишување  Bohnam on Вто Фед 10, 2009 2:11 pm

  Здраво ја се викам Бонзо и сум нов на овој прекрасен форум.. и така , ќе се залагам да тропам доста глупости овде.
  шмугле.|.
  шмугле.|.

  Број на мислења : 8
  Join date : 2009-02-08
  Age : 82

  Re: Претставете се

  Пишување  шмугле.|. on Сре Фед 11, 2009 9:26 am

  јас сум тролот шмугле tongue
  Pокси
  Pокси

  Број на мислења : 7
  Join date : 2009-04-26

  Re: Претставете се

  Пишување  Pокси on Нед Апр 26, 2009 2:54 pm

  јас сум Ели од Охрид. ДОбредојдов
  Мамојебач
  Мамојебач
  Admin

  Број на мислења : 64
  Join date : 2009-02-04

  Re: Претставете се

  Пишување  Мамојебач on Пон Апр 27, 2009 11:46 am

  добро ни дојде
  Бегемонт
  Бегемонт

  Број на мислења : 91
  Join date : 2009-02-04
  Местолокација : Кавадарци

  Re: Претставете се

  Пишување  Бегемонт on Вто Апр 28, 2009 4:10 am

  Ајде креваме репутација

  Sponsored content

  Re: Претставете се

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Вто Мар 26, 2019 1:10 am