Beautiful art thou O Babylon and desirable for thou hast given thyself to everything that liveth and thy weakness hath subdued their strength. For in that union thou didst understand. Therefore art thou called Understanding, O Babylon, Lady of the Night


  Продавам Едно Насочен Кревет

  Share
  Бегемонт
  Бегемонт

  Број на мислења : 91
  Join date : 2009-02-04
  Местолокација : Кавадарци

  Продавам Едно Насочен Кревет

  Пишување  Бегемонт on Пон Фед 09, 2009 8:50 am

  Како што гласи насловот .. јас си продавам едно насочен кревет , максимално искористен но сепак во одлична состојба, со истакнати федери и брка работа. Прва цена 777 денара а понатаки може да спуштам на 820 и 666 . Благодарам однапред.
  Achad44
  Achad44

  Број на мислења : 71
  Join date : 2009-02-04
  Местолокација : kavadarci

  Re: Продавам Едно Насочен Кревет

  Пишување  Achad44 on Пон Фед 09, 2009 9:06 am

  не су заинтересиран али да си прашам шо боја е креветото , онака .
  Бегемонт
  Бегемонт

  Број на мислења : 91
  Join date : 2009-02-04
  Местолокација : Кавадарци

  Re: Продавам Едно Насочен Кревет

  Пишување  Бегемонт on Пон Фед 09, 2009 1:39 pm

  Па зелен е .. прва рака.

  Sponsored content

  Re: Продавам Едно Насочен Кревет

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Вто Мар 26, 2019 1:10 am