Beautiful art thou O Babylon and desirable for thou hast given thyself to everything that liveth and thy weakness hath subdued their strength. For in that union thou didst understand. Therefore art thou called Understanding, O Babylon, Lady of the Night


  Пофалби

  Share
  Achad44
  Achad44

  Број на мислења : 71
  Join date : 2009-02-04
  Местолокација : kavadarci

  Пофалби

  Пишување  Achad44 on Пон Фед 09, 2009 9:17 am

  Шо це пофалите од денеска ?
  Ја це пофалам оти тато ми купи нова 9V батерија за на дањииското. bounce


  Последната промена е направена од Achad44 на Вто Фед 10, 2009 4:29 am. Мислењето е променето 1 пати
  Бегемонт
  Бегемонт

  Број на мислења : 91
  Join date : 2009-02-04
  Местолокација : Кавадарци

  Re: Пофалби

  Пишување  Бегемонт on Пон Фед 09, 2009 1:27 pm

  Седев со Ѓота во пурчо .. Embarassed Онака.
  Morbid
  Morbid

  Број на мислења : 67
  Join date : 2009-02-04

  Re: Пофалби

  Пишување  Morbid on Пон Фед 09, 2009 1:32 pm

  изманијачив едно детиште мухухахахах
  Бегемонт
  Бегемонт

  Број на мислења : 91
  Join date : 2009-02-04
  Местолокација : Кавадарци

  Re: Пофалби

  Пишување  Бегемонт on Вто Фед 10, 2009 1:45 pm

  Во кој предел ?
  Morbid
  Morbid

  Број на мислења : 67
  Join date : 2009-02-04

  Re: Пофалби

  Пишување  Morbid on Вто Фед 10, 2009 1:50 pm

  Бегемонт напиша:Во кој предел ?
  Во јужноамериканскиот
  Мамојебач
  Мамојебач
  Admin

  Број на мислења : 64
  Join date : 2009-02-04

  Re: Пофалби

  Пишување  Мамојебач on Сре Фед 11, 2009 9:29 am

  да се пофалам дека си ја најдов стресната позиција на десната рака
  Achad44
  Achad44

  Број на мислења : 71
  Join date : 2009-02-04
  Местолокација : kavadarci

  Re: Пофалби

  Пишување  Achad44 on Сре Фед 11, 2009 2:17 pm

  си фанав женска .:.
  Morbid
  Morbid

  Број на мислења : 67
  Join date : 2009-02-04

  Re: Пофалби

  Пишување  Morbid on Сре Фед 11, 2009 3:04 pm

  ај нека се множат
  Achad44
  Achad44

  Број на мислења : 71
  Join date : 2009-02-04
  Местолокација : kavadarci

  Re: Пофалби

  Пишување  Achad44 on Чет Фед 12, 2009 4:07 am

  не беше денеска нашколо
  Morbid
  Morbid

  Број на мислења : 67
  Join date : 2009-02-04

  Re: Пофалби

  Пишување  Morbid on Чет Фед 12, 2009 11:27 am

  скршив заб гризејки коска.Сеа сум со половина 6-ка lol!
  Achad44
  Achad44

  Број на мислења : 71
  Join date : 2009-02-04
  Местолокација : kavadarci

  Re: Пофалби

  Пишување  Achad44 on Чет Фед 12, 2009 1:37 pm

  го фрли ли забот врз покрив ?
  или под перница ци го ставиш ?
  Morbid
  Morbid

  Број на мислења : 67
  Join date : 2009-02-04

  Re: Пофалби

  Пишување  Morbid on Чет Фед 12, 2009 1:42 pm

  чекам тутфеири да ми донесе паричка за забот cicka
  Achad44
  Achad44

  Број на мислења : 71
  Join date : 2009-02-04
  Местолокација : kavadarci

  Re: Пофалби

  Пишување  Achad44 on Пет Фед 13, 2009 11:02 am

  правеме робот

  Sponsored content

  Re: Пофалби

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Вто Мар 26, 2019 1:05 am