Beautiful art thou O Babylon and desirable for thou hast given thyself to everything that liveth and thy weakness hath subdued their strength. For in that union thou didst understand. Therefore art thou called Understanding, O Babylon, Lady of the Night


  „Жртви“ поради внимание?

  Share
  Мамојебач
  Мамојебач
  Admin

  Број на мислења : 64
  Join date : 2009-02-04

  „Жртви“ поради внимание?

  Пишување  Мамојебач on Чет Апр 30, 2009 9:34 am

  Секојдневно ги сретнуваме, се дружиме со такви, ги слушаме кај шо кукаат а немаат причина за тоа...

  Која им е целта, дали само да привлечат внимание или има и нешто друго?
  Што мислите за нив и дали сте еден од нив?

   Сега е точно Вто Мар 26, 2019 1:05 am