Beautiful art thou O Babylon and desirable for thou hast given thyself to everything that liveth and thy weakness hath subdued their strength. For in that union thou didst understand. Therefore art thou called Understanding, O Babylon, Lady of the Night


  Трауми од детството

  Share
  Мамојебач
  Мамојебач
  Admin

  Број на мислења : 64
  Join date : 2009-02-04

  Трауми од детството

  Пишување  Мамојебач on Чет Апр 30, 2009 9:38 am

  Дали во детството сте доживеале нешто што ве натерало целосно да се промените и ви оставило длабоки траги врз душата?
  Како влијаело тоа врз вас?
  Дали било тоа позитивно или негативно? Или пак можеби нешто како оксиморон: позитивна негативност or something?
  Можете да ги споделите вашите искуства на форумов

   Сега е точно Вто Мар 26, 2019 1:09 am