Beautiful art thou O Babylon and desirable for thou hast given thyself to everything that liveth and thy weakness hath subdued their strength. For in that union thou didst understand. Therefore art thou called Understanding, O Babylon, Lady of the Night


  Форумски муабетиќ

  Share
  Бегемонт
  Бегемонт

  Број на мислења : 91
  Join date : 2009-02-04
  Местолокација : Кавадарци

  Форумски муабетиќ

  Пишување  Бегемонт on Чет Фед 05, 2009 12:49 pm

  Ајде надежни форумџии склопвите по некој збор овдека.
  Achad44
  Achad44

  Број на мислења : 71
  Join date : 2009-02-04
  Местолокација : kavadarci

  Re: Форумски муабетиќ

  Пишување  Achad44 on Пет Фед 06, 2009 7:25 am

  И така денеска ја каа си дој од школто и евего кајмене на вратта го видим Т.М такозвани М. И си сејме го мснаме кафето и евеги на вратта кајмене Ј.Г. такозвани Т. и Н.М. такозвани R.C. и тоги Т. му го даде пакетчето на М. и М. беше ногу среќен. и псоле ај звоне некој , одам на паркот.....
  Morbid
  Morbid

  Број на мислења : 67
  Join date : 2009-02-04

  Re: Форумски муабетиќ

  Пишување  Morbid on Пет Фед 06, 2009 3:57 pm

  кој кур ме тераше да искачам вчера и сите пари на кригли пиво да ги спичам? И у три лепе мајчине да иде персоната што ме разбуди сабајле у 7 да решавам задачи математика
  Morbid
  Morbid

  Број на мислења : 67
  Join date : 2009-02-04

  Re: Форумски муабетиќ

  Пишување  Morbid on Пет Фед 06, 2009 3:57 pm

  склопив збор, така?
  Бегемонт
  Бегемонт

  Број на мислења : 91
  Join date : 2009-02-04
  Местолокација : Кавадарци

  Re: Форумски муабетиќ

  Пишување  Бегемонт on Саб Фед 07, 2009 3:01 am

  Врло пријатен збор... него кој кур живеам?
  freestyle
  freestyle

  Број на мислења : 1
  Join date : 2009-02-07
  Местолокација : Kavadarci

  Re: Форумски муабетиќ

  Пишување  freestyle on Саб Фед 07, 2009 3:02 am

  cicka cicka cicka cicka cicka cicka cicka cicka cicka cicka


  ееееееееееее шо имало....

  farao
  Бегемонт
  Бегемонт

  Број на мислења : 91
  Join date : 2009-02-04
  Местолокација : Кавадарци

  Re: Форумски муабетиќ

  Пишување  Бегемонт on Саб Фед 07, 2009 3:11 am

  Има и полошо хе хе хе /
  Morbid
  Morbid

  Број на мислења : 67
  Join date : 2009-02-04

  Re: Форумски муабетиќ

  Пишување  Morbid on Саб Фед 07, 2009 3:23 am

  еее мора да најдам уште вакви смајлиња cicka cicka lol!
  Бегемонт
  Бегемонт

  Број на мислења : 91
  Join date : 2009-02-04
  Местолокација : Кавадарци

  Re: Форумски муабетиќ

  Пишување  Бегемонт on Саб Фед 07, 2009 3:42 am

  Барај жити мене.
  Morbid
  Morbid

  Број на мислења : 67
  Join date : 2009-02-04

  Re: Форумски муабетиќ

  Пишување  Morbid on Саб Фед 07, 2009 5:32 am

  .:. (..)

  ete ti uste dve
  Бегемонт
  Бегемонт

  Број на мислења : 91
  Join date : 2009-02-04
  Местолокација : Кавадарци

  Re: Форумски муабетиќ

  Пишување  Бегемонт on Саб Фед 07, 2009 5:51 am

  Shocked
  Achad44
  Achad44

  Број на мислења : 71
  Join date : 2009-02-04
  Местолокација : kavadarci

  Re: Форумски муабетиќ

  Пишување  Achad44 on Саб Фед 07, 2009 8:12 am

  Smile Very Happy Sad Surprised Shocked Cool Laughing lol! :sex: cicka .:. Like a Star @ heaven tongue confused affraid Sleep farao king study
  Бездомник
  Бездомник

  Број на мислења : 8
  Join date : 2009-02-07

  Re: Форумски муабетиќ

  Пишување  Бездомник on Саб Фед 07, 2009 10:35 am

  Achad44 напиша:И така денеска ја каа си дој од школто и евего кајмене на вратта го видим Т.М такозвани М. И си сејме го мснаме кафето и евеги на вратта кајмене Ј.Г. такозвани Т. и Н.М. такозвани R.C. и тоги Т. му го даде пакетчето на М. и М. беше ногу среќен. и псоле ај звоне некој , одам на паркот.....

  A после тоа да видиш шо се деси! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Оти Ј.Г....такозвани Т,не зема само за М,туку дадиме уше кеш и земаме и за нас....и од ка му го даде он пакетчето на М,ние пуфки се напраивме Very Happy Very Happy Very Happy
  Бегемонт
  Бегемонт

  Број на мислења : 91
  Join date : 2009-02-04
  Местолокација : Кавадарци

  Re: Форумски муабетиќ

  Пишување  Бегемонт on Нед Фед 08, 2009 4:28 am

  Ја користам оваа прилика да му пожелам добредојде на новото дете ОД бездната тако звањи бездомниќ.
  Achad44
  Achad44

  Број на мислења : 71
  Join date : 2009-02-04
  Местолокација : kavadarci

  Re: Форумски муабетиќ

  Пишување  Achad44 on Нед Фед 08, 2009 4:36 am

  ''''''' шо ми беше зборот................
  (..) cicka
  Morbid
  Morbid

  Број на мислења : 67
  Join date : 2009-02-04

  Re: Форумски муабетиќ

  Пишување  Morbid on Нед Фед 08, 2009 4:39 am

  незнам .:.
  Achad44
  Achad44

  Број на мислења : 71
  Join date : 2009-02-04
  Местолокација : kavadarci

  Re: Форумски муабетиќ

  Пишување  Achad44 on Нед Фед 08, 2009 9:36 am

  ај ад некажам " да ти ја резнам " (..)
  DeviL_32
  DeviL_32

  Број на мислења : 5
  Join date : 2009-02-08
  Age : 24
  Местолокација : Тунгузија :)

  Re: Форумски муабетиќ

  Пишување  DeviL_32 on Нед Фед 08, 2009 10:48 am

  Здраво дечки...јас сум нов на форумот овде. Иначе како ми сте арни? Very Happy
  izmet
  izmet

  Број на мислења : 5
  Join date : 2009-02-08
  Age : 23
  Местолокација : zulu xP

  Re: Форумски муабетиќ

  Пишување  izmet on Нед Фед 08, 2009 10:50 am

  и еве ја така цел ден го губам на ваа гг=гарена гомно
  и од еднаш глеам на скајпот 1 нју мсг фром комшијата "Bezdomnik" (li kako bese)

  mi vika nov forum nesh zbrkan i on neznae so zborue od radost i to
  :sex:
  Бездомник
  Бездомник

  Број на мислења : 8
  Join date : 2009-02-07

  Re: Форумски муабетиќ

  Пишување  Бездомник on Нед Фед 08, 2009 10:57 am

  и така ти викам....комшиата ме изруга мене....не ми остаи место збор да си кажа...... Very Happy Very Happy
  izmet
  izmet

  Број на мислења : 5
  Join date : 2009-02-08
  Age : 23
  Местолокација : zulu xP

  Re: Форумски муабетиќ

  Пишување  izmet on Нед Фед 08, 2009 11:00 am

  ina4e tuka tose_swat (garena acc) xD

  Laughing
  Бегемонт
  Бегемонт

  Број на мислења : 91
  Join date : 2009-02-04
  Местолокација : Кавадарци

  Re: Форумски муабетиќ

  Пишување  Бегемонт on Нед Фед 08, 2009 11:09 am

  lol!
  Бездомник
  Бездомник

  Број на мислења : 8
  Join date : 2009-02-07

  Re: Форумски муабетиќ

  Пишување  Бездомник on Нед Фед 08, 2009 12:20 pm

  Бегемонт напиша:lol!
  е јбг Бегемонт...ги викам за едно они друго праат Smile Smile Smile
  Achad44
  Achad44

  Број на мислења : 71
  Join date : 2009-02-04
  Местолокација : kavadarci

  Re: Форумски муабетиќ

  Пишување  Achad44 on Нед Фед 08, 2009 3:18 pm

  izmet напиша:ina4e tuka tose_swat (garena acc) xD

  Laughing  lol!
  Morbid
  Morbid

  Број на мислења : 67
  Join date : 2009-02-04

  Re: Форумски муабетиќ

  Пишување  Morbid on Пон Фед 09, 2009 2:27 am

  Sleep

  Sponsored content

  Re: Форумски муабетиќ

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Вто Мар 26, 2019 1:09 am