Beautiful art thou O Babylon and desirable for thou hast given thyself to everything that liveth and thy weakness hath subdued their strength. For in that union thou didst understand. Therefore art thou called Understanding, O Babylon, Lady of the Night


  Агресивност

  Share
  Мамојебач
  Мамојебач
  Admin

  Број на мислења : 64
  Join date : 2009-02-04

  Агресивност

  Пишување  Мамојебач on Чет Апр 30, 2009 9:40 am

  Дали сте се соочиле со ваков проблем?
  Дали тоа воопшто го сметате за проблем?
  Кои се негативните и позитивните работи во врска со агресивноста?

   Сега е точно Вто Мар 26, 2019 1:08 am